Raf-Tronik

Firma Raf-Tronik Plus - zaprasza do współpracy, działamy w dziedzinach: kompleksowej obsługi w zakresie dostaw laminatów PCB, kompleksowej obsługi w zakresie montażu elementów SMD kompleksowej obsługi w zakresie montażu elementów THT,sprzedaży hurtowej elementów elektronicznych SMD, THT itp.

 

 • Raf-Tronik - montaż SMT

  Firma Raf-Tronik Plus oferuje profesjonalny montaż kontraktowy SMD. Zapewniamy obsługę małych, średnich oraz dużych serii produkcyjnych. Z największą uwagą poświęcimy czas na wsparcie klienta w wykonaniu ilości prototypowych.

 • Raf-Tronik - montaż THT

  Montaż przewlekany THT z ang. Through-Hole Technology  - elementy elektroniczne do montażu przewlekanego posiadają wyprowadzenia w postaci drutów, które są przewlekane przez przygotowane w płytkach otwory i lutowane po przeciwnej stronie płytki.

 • Raf-Tronik - obwody PCB

  Obwód drukowany (ang. Printed Circuit Board, PCB) to płytka z materiału izolacyjnego z połączeniami elektrycznymi tzw. ścieżkami i punktami lutowniczymi, przeznaczona do montażu podzespołów elektronicznych. Obwód drukowany może być jedno, dwu lub wielowarstwowy
  (z warstwami wewnętrznymi). Firma Raf-Tronik Plus dostarcza wysokiej jakości laminaty PCB, które wykonywane są zgodnie z zaleceniami i dokumentacją klienta.

 • Raf-Tronik - sprzedaż komponentów

  Oferujemy elementy najwyższej jakości bazując na wskazaniach klienta -podstawą dostarczenia wymaganego elementu jest numer katalogowy(part number) oraz producent zatwierdzony przez klienta. Wycen dokonujemy na podstawie przesłanego zestawienia elementów dla konkretnego projektu lub według indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Script logo   StudioStrona.pl